top of page
wix the flaviians image.jpg
the flavians font whiite.png

Silver Car.

22.03.2019

  • Spotify
  • The Flavians on Apple Music
  • The Flavians SoundCloud
  • The Flavians Facebook
  • The Flavians Instagram
  • The Flavians YouTube
  • The Flavians Twitter

KONTAKT

Management@theflavians.com
+49 (0) 152 556 168 31

Non Stop Fun (All I Wanted), existenční parodie a reflexe moderních životů, je druhým singlem od The Flavians. Píseň vypráví pravdivý příběh z pohledu nespokojeného kancelářského zaměstnance jehož život se v průběhu jednoho osudného dne postupně vymyká kontrole. Každý verš nastavuje novou scénu a vypráví další kapitolu v cestě našeho hrdiny, jehož kdysi stálý dům z karet se začíná sesypávat.

 

Píseň se nahrávala v rozmezí jednoho roku na řadě různých míst napříč Berlínem (Německo) a v Nassjo (Švédsko). Použity byly analogové i digitální nástroje z 60. a 70. let. O mix písně se postaral Fabio Buemi v TRIXX Studios v Berlíně, a o master písně se postaral Steve Fallone v Sterling Sound, NY.

Tento single bude druhým vydaným kouskem z prvního alba od The Flavians 'Ordinary People in a Ordinary World'. Album představuje koncept kapely, kterým se snaží vyprávět pravdivé (a někdy i fantastické) příběhy každodenních střetů, prostřednictvím své hudby a textů. Celé připravované album se opírá o témata jako duševní onemocnění, odcizení, špatné tančení a srdeční záchvaty. I přes tato citlivá témata, která se pohybují na tenké hraně mezi surreálnem a světskostí se The Flavians stále snaží být sami sebou a psát dostupnou a melodickou, přesto experimentální hudbu. 

 

“Proč je hrajeme na BBC Introducing in the west? Protože se mi líbí kytara a vokály od Liam Blomqvist, bubny od Joakim Jägerhult, klávesy a zpěv Anny Vaverkové, a nejvíce mě oslovila basa a vokály glastonburského residenta Thomase Willse."

  • BBC Music Introducing In the West, Bristol

 

Liam, Joakim, Tom a Anna se přestěhovali do Berlína ze Švédska, Velké Británie a České republiky, a brzy je spoutala společná láska k levnému pivu, The Beatles a berlínské rozmanité hudební scéně. Od svého založení na konci roku 2017 stihli zahrát na koncertech v Německu a v České republice, přičemž zaplnili k prasknutí prostory klubů jako jsou Cassiopeia a Badehaus v jejich adoptivním rodném městě. Navíc si vybudovali silnou sledovanost prostřednictvím sociálních médií a jejich poslední singl "On the Radio", přinesl přes 150 000 streamů a hrál se na více než 50 rozhlasových stanicích po celém světě.

 

Jak se blíží konec roku, skupina bude nadále pracovat na svém albu a rozvíjet své plány. S festivaly a koncerty, které již byly potvrzeny ve Velké Británii, Skandinávii a Německu pro rok 2019, to vypadá na velmi zaneprázdněný rok pro The Flavians.

 

"Brilantní alt-rock s těžkými retro vibes. "

- Get Some Magazine, LA

 

"The Flavians vytvářejí jedinečný zvuk krásných harmonií, které nám představují poselství každodenních bojů."

- Buzz Music, LA 

/

/

/

/

/

/

/

/

Photos by: Jesper Söderlund

Photos by: Ron Schneidert

'Why are we playing them on BBC Introducing in the west? Because I like the guitar and vocals of Liam Blomqvist, the drums of Joakim Jägerhult, the keys and vocals of Anna Vaverkóva but even more so I like the bass and vocals of Glastonbury resident Thomas Wills.'  - Sam Bonham at BBC Introducing in the West

bottom of page